Де можна пограти в гру Денежний поток

 

Сьогодні гра Денежний поток дуже популярна в Україні. Практично в кожному місті є тренінгові центри, які використовують Всі клуби ігри Денежний поток або перейшовши за посиланням http://cashflow-game.com .ua/where_play/postoyanno-dejstvuyushhie-kluby.php

Від себе можемо порадити наступне:

1. Перш ніж записатися на гру Cashflow, – дізнайтеся хто буде провідним, і в яку саме гру ви гратимете. Справа в тому, що серед ведучих людей, які достатньо відстали від вемені, які досі проводять гру “Денежний поток 101″ і намагаються на цьому щось заробляти. Ми, як виробники, зовсім не проти такого заробітку з їхнього боку, але нас бентежить їх вибір на користь найстарішої версії, у той час як давно вже розроблені нові. Справа в тому, що їх вибір упав на найстарішу версію ” Денежний поток 101″ не тому, що вона їм чимось особливо подобається, а тому, що у них або немає грошей на більш сучасні ігри типу Денежний поток 303 або 404, або їм просто не вистачає розуму освоїти їх.  У цьому випадку виникає резонне питання: навіщо вам потрібний такий ведучий? Чому він може вас навчити?

2. Якщо є можливість – грайте не в струмінь версію “Денежний поток 101”, а в найновіші просунуті ігри “Денежний поток 303” (в Україні відома як “Щурові бігу 1”) або в “Денежний поток 404” (в Україні відома як Щурячі бігу 2), оскільки вони більш-менш актуальні і вчать тому, що можна застосувати для власного збагачення. У той час як інструменти, запропоновані в грі Денежний поток 101 і Денежний поток 202, давно вже канули в лету.

3. Не думайте, що починати вчитися треба з більш простих ігор, а потім уже поступово переходити до більш сучасних та складних. Ви ж не вчитеся їздити горбатим “Запорожцем”, перш ніж сісти на нормальну машину? Хіба можна навчитися їздити горбатим “Запорожцем”? На ньому можна тільки скеліоз заробити, а їздою це взагалі не назвеш – одна мука! І насправді керувати сучасною Toyota Camry набагато легше, ніж старим “Запорожцем”, і їзда на цій машині приносить задоволення, а не втомлює і не розчаровує. Те ж саме і з іграми. Гра Денежний поток 404 нітрохи не складніше в освоєнні, ніж Денежний поток 101, і навіть легше за неї, тому що не перекладалася з англійської на російську, а спочатку робилася російською мовою. А ось та користь і задоволення, які ви отримаєте від гри Денежний поток 404, з користю від гри Денежний поток 101 просто не порівнянна! цього року, починаючи з застарілого примітиву.