Игра Денежный Поток 202
Цена: 1499 грн.

Гра Денежний поток 202
та основні нововведення

Денежний поток 202 – це не продовження ігри Денежний поток 101, – це інша версія, присвячена зовсім іншим аспектам бізнесу. Не дивлячись на те, що поле 202 версії, бланки та значна частина правил повністю ідентичні версії 101, – нова версія має інші набори карток і виробляє у гравців зовсім інші навички.

Основною темою нової гри є «опціони»! Опціон – це право продавати або купувати акції протягом певного терміну за заздалегідь встановленою ціною та заробляти на різниці між заздалегідь встановленою ціною та фактичною поточною ціною. Що дає? Опціон дає гравцям можливість не купувати акції відразу, а лише закріплювати за собою право на купівлю або продаж акцій за заздалегідь обумовленою ціною тривалістю кілька ходів. вперед, незалежно від того, куди попрямують котирування – вгору або вниз. Таким чином, нова версія гри вчить заробляти на ринку цінних паперів за будь-яких умов. У

Що ще цікавого у грі Денежний поток 202

 Також нова версія допоможе розібратися у всіх  переваги та недоліки при інвестуванні в пайові фонди, що дозволяє гравцям ускладчину інвестувати свої ігрові гроші в різноманітні дорогі проекти, які є непідйомними для кожного з них окремо.

В іншому принципі гри залишився колишнім: вам необхідно вирватися з «щурових бігів» і потрапити на «швидкісну доріжку», де вам потрібно буде нарощувати свій Денежний поток і купити свою мрію.< /p>
УВАГА! З кожною грою в подарунок йде BONUS – DVD-диск «БІЗНЕС-ГЕНІЙ» з електронною версією гри «Cashflow 101+202 ” російською мовою!

Чому цей диск такий важливий для вас? Тому що окрім гри на кожному диску ви знайдете пакет найкращих навчальних матеріалів з бізнесу, маркетингу, реклами та збільшення продажів від Кійосакі, Парабеллума, Мрачковського, Сета Годіна, Чалдіні, Богачова та Левітаса.  Цей диск просто безцінний для бізнесменів-початківців і бізнесменів! Практика показала, що навіть дуже успішні люди не знають і 10% інформації, зібраної на цьому диску! А ознайомлення з цим диском дозволяє їм за лічені місяці підняти свої прибутки ще вдвічі! Повірте: однієї книги Левітаса «Більше грошей від вашого бізнесу» буде достатньо, щоб підняти дохід вашого бізнесу на 100%. На цьому диску вона записана вам і в текстовому, і в аудіо-форматі! І це лише один приклад! На кожному диску зібрано найкраще, що було написано та знято на відео найкращими бізнес тренерами світу за останні 10 років! Ми гапрантуємо вам якість та корисність запропонованої інформації! Ми самі прочитали всі ці книги, відвідали всі ці тренінги та переглянули сотні годин відео від «крутих тренерів» і «гуру бізнесу». І ми особисто відібрали для цього диска лише те, що справді приносить величезну користь. Цей диск містить такий потужний заряд знань, що будь-якій людині, яка вивчить її зміст, успіх буде гарантований.