Игра Денежный поток для детей
Цена: 1599 грн.

Гра Денежний поток для дітей!

Представлена ​​на нашому сайті гра “Денежний поток для дітей” – це не спроба відродити стару гру “Cashflow for Kids”, яка була не дуже вдалою та зникла з продажу до 2006 року. Це абсолютно нова розробка 2017 року. І сказати, що ця гра вдала і 100% сподобається вашим дітям – нічого не сказати… Нова гра не просто вдала – ВОНА ГЕНІАЛЬНА!

Нова гра зроблена чітко під дитячий рівень мислення і чудово відображає світогляд і коло інтересів сучасної дитини, тому викликає у нього живий інтерес. Складається враження, що в її розробці взяв участь цілий клас сучасної школи, тому що в цій грі є такі схеми бізнесу і такі способи заробітку, про які навіть у нашому колективі ніхто не знає! Але, виявляється, він їх знаю наші діти!

Ви, наприклад, знали, що можна заробляти гроші, розкручуючи героїв для гри Heroes III, а потім продавати їх на спеціальній біржі в інтернеті? А ще можна видобувати унікальні артефакти у грі «Dota II», а потім продавати їх на аукціоні серед інших фанатів цієї гри! А ще можна заробляти у грі «World of Tanks» віртуальне золото, а потім продавати його за реальні гроші! А ще, виявляється, існує агенція, яка платить гроші за «кліки» на чужі оголошення в контекстній рекламі! А ще можна робити за гроші «постинг» різних рекламних повідомлень у “Контактах”… І так далі, і так далі, і так далі… І це лише деякі приклади різних ультрасучасних способів заробляти гроші , які доступні сьогоднішнім дітям і які реально використовуються найкмітливішими і них, щоб заробити на сучасні дорогі іграшки! та закінчуючи участю у промо-акціях, які часто проходять у торгових центрах!

Окрім цього в грі є всі атрибути дитячого шкільного життя – місцеві хулігани, які намагаються відібрати гроші у дітей, що бездіяльно хитаються по району, “дах” у вигляді старшокласників, яких особливо успішні в бізнесі діти можуть просто наймати собі в якості охоронців!

Ще в цій грі можна прогулювати школу або слухняно відсиджувати в ній всі уроки. Але що б не вибрала дитина, – і в школі, і за її межами ця гра вчить із усього отримувати користь! Якщо дитина йде до школи, – гра вчить її чітко розуміти, навіщо їй це потрібно і навіщо вона це робить! Якщо дитина прийшла до школи і витрачає там свій дорогоцінний час – вона намагатиметься отримувати лише хороші оцінки та отримувати з них матеріальну вигоду, продаючи свої твори та контрольні, отримуючи матеріальні винагороди за перемоги в олімпіадах. Якщо ж дитина прогулює школу – ця гра вчить її не вештатися без мети, а підробляти і робити гроші – тобто цінувати свій час і перетворювати його на фінанси. Хоча, прогулювати школу в цій грі вкрай не вигідно, тому що за межами школи дитину, що пустується хитається, чекають нескінченні витрати і небезпеки на кшталт «дивних типів, схожих на маніяків», «злих собачок, які хочуть покусати», «хуліганів, які відбирають гроші», «глибоких ям, у які можна провалитися» та «суворих училиць, які можуть спіймати вухо і відвести до директора». 

У грі передбачені канікули та можливість нескінченного відпочинку або підробітків у вільний від навчання час. У грі передбачена можливість просто накопичувати гроші на всі свої дитячі бажання з тих дрібних сум, які видають на кишенькові витрати батьки, та можливість самостійного заробітку грошей на всі свої бажання. Але реально все прораховано так, що тих грошей, які дають дитині батьки, ніколи не вистачить на те, щоб задовольнити її бажання! Максимум, що на них можна купити – це роликові ковзани … А в грі дитини буквально зводити з розуму і дражнити сотнями сучасних іграшок, починаючи від планшетів та ігрових приставок, і закінчуючи квадроциклами та гіробордами! І це буде найпотужнішим стимулом для нього, щоб почати крутитися та заробляти гроші. При цьому гра чітко показує, що миттям автомобілів на перехресті на такі речі не заробиш – тут потрібен справжній системний бізнес чи комерція… За те, заробивши на таку дорогу іграшку, на ній потім можна заробляти не тільки гроші , а й авторитет серед однокласників! 

Але найкласніша річ, яка сподобалася мені в цій грі, і за яку я назвав її «ГЕНІАЛЬНОЮ», – це систем визначення переможця! Переможцем у цій грі стає зовсім не та дитина, яка заробить найбільше грошей (бо для дітей гроші ще не мають жодної цінності, і вони не стурбовані їх накопиченням) і не та дитина, яка збере у себе максимально кількість іграшок, задовольнивши всі свої бажання та «хочухи»…. Переможцем у цій грі стає той, хто збере максимальну кількість фішок «щастя» та «авторитет»! І це саме те, що цікавить зрештою кожну дитину – щастя, яке забезпечується володінням різними класними іграшками, і авторитет серед своїх однолітків та однокласників… А авторитет можна заробити лише тоді, коли ти ділишся з друзями своїми іграшками чи захоплюєш їх своїми досягненнями (наприклад грою на електрогітарі)… Ось це мені здається найголовнішою позитивною та життєствердною знахідкою авторів цієї гри, за яку я й назвав її геніальною. Гра вчить дитину розвиватися та бути лідером у дворі та у школі.

Загалом… Згадуючи з посмішкою своє власне дитинство, я думаю про те, як шкода, що в моєму дитинстві не було такої ігри…

Якість гри Денежний поток для дітей: