Игра Денежный поток 303
Игра Cashflow по скидке
Цена: 1799 грн.

Гра Денежний поток 303 –
це прорив у світі фінансових ігор!

Гра Денежний поток 303 вийшла в 2005 році. Ця версія була найвдалішою і залишається найпопулярнішою грою досі! За лічені місяці її продаж зріс у кілька разів. Вже в 2006 році гру Денежний поток 101 або 202 могла купити тільки та людина, яка просто не знала про існування нової 303 версії. Таким чином, нова версія не просто успішно вийшла на ринок – вона зробила щось більше! Вона затьмарила своїх попередниць… До виходу гри Денежний поток 303 всі, хто грав у Денежний поток 101 і 202, були просто в захваті від цих ігор. Це була захоплююча розвага, від якої неможливо було відірватися! Дорослі люди просиджували за цією грою дні та ночі! Але коли вийшов Денежний поток 303, попередні версії не просто стали попередніми – вони морально застаріли. Справді, після сеансу гри в 303-ю версію змусити себе сісти і зіграти в 101 вже неможливо – вона здається абсолютно примітивною, нудною і не цікавою.

Що ж такого нового принесла із собою 303 гра? Адже за своєю суттю вона лише повторила ідею гри Денежний поток 101! Що змінилося?

Змінилася реалістичність гри! Нова версія змушує вас забути про те, що ви навчаєтесь фінансової грамотності за ігровим столом, а не вершите свою подальшу долю у реальному житті! Забути про те, що на кону стоять іграшкові гроші, і ви не ризикуєте всім своїм майном! Саме ця реалістичність створює настільки потужний навчальний ефект 303 версії, який вигідно відрізняє її від своїх попередниць. Вона підняла реалізацію ідеї навчання фінансової грамотності в ігровій формі на новий рівень! Інтелектуально і творчо вона виявилася на голову вищою за своїх попередниць!

Як технічно це було досягнуто?

  • Кількість варіантів заробітку, бізнесів та можливих угод було збільшено в кілька разів!
  • Всі ціни на землю і нерухомість, рівні зарплат, витрати, необхідні для того, щоб відкрити свій бізнес, розрахункові прибутки були взяті з реального життя і прив’язані до реальної економіки (до економіки 2005 року).
  • На відміну від 101 і 202 версії в новій грі була передбачена дрібна підприємницька діяльність та спекуляція, а також можливість додаткового заробітку крім основного доходу, тому що відкладати із зарплати капітал необхідний для інвестування в нашій країні дуже важко.
  • Присутні такі етапи фінансового становлення, як робота за зарплату, незлічені підробітки, махінації, спекуляції, накопичення первинного капіталу, перші обережні вкладення, малий та середній бізнес, – і тільки потім починається робота з акціями, землею, квартирами та інвестування у великі проекти!

Тому гра виглядає більш ніж реалістично! Вона дає не лише основи фінансової грамотності, а й пряму відповідь на запитання: «З чого починати свою справу?». Вона дає сотню варіантів того, куди можна зараз вкласти 300 доларів, щоб через місяць вони перетворилися на 600 доларів. Ця гра – справжня покрокова інструкція щодо досягнення фінансової свободи! Вона показує, як пройти шлях від найбезнадійнішого трудового рабства – до приватного бізнесу та фінансової свободи. І, на відміну від 202-ї версії, у 303-й цей шлях не виглядає абстрактним і нереальним — усі варіанти, які пропонує гра, доступні у реальному житті. Гра наочно показує, як звичайному водієві трамвая, який важко зводить кінці з кінцями, вирватися зі злиднів, розбагатіти, стати вільним і щасливим. Гра показує, як почати буквально з 30 доларів і заробити мільйони. Гра дає розуміння, що це можливо! Більше того – все дуже просто! Не боги горщики обпікають – потрібно просто бачити можливості та використати їх. Ця гра відкриває ваші очі на не використовувані вами можливості.

Якість гри Денежний поток 303: