Игра Денежный Поток 101
Цена: 1499 грн.

Гра Денежний поток 101
і 101 причина купити її

Гра Денежний поток 101 – це найперша економічна гра для дорослих. Вона була створена спеціально для навчання людей з фінансової грамотності. У захоплюючій ігровій формі вона передає гравцям основні засади успішного фінансового мислення. Мета цієї гри – скорочення прірви між багатими і бідними людьми, звільнення людини від лещат трудового рабства. Для цього гра допомагає усунути проблеми мислення, які заважають людині стати багатою. Вона вчить правильно розпоряджатися своїми фінансами, розвиває підприємницьку жилку, що допомагає легко та швидко перейти від похмурої ролі найманого працівника – до приватного бізнесу. Гра вчить «крутитися» і робити гроші абсолютно на всьому, що підвертається під руку. Гра Cashflow  показує, як багато насправді шансів заробити щодня проходить прямо у вас під носом, а ви їх навіть не помічаєте.

Придбання гри Денежний поток 101 – це перший крок до здобуття фінансової свободи та багатства. Ця гра дозволяє без найменшого ризику для свого реального фінансового добробуту поринути у світ бізнесу та фінансів та спробувати втілити у реальність свої ідеї та проекти. Ви зможете спробувати себе в ролі бізнесмена та інвестора, початковий капітал при цьому буде таким, що його зможе акумулювати навіть звичайний робітник або службовець. Ви підніматиметеся практично з нуля. У результаті виявиться, що все, що потрібно для пошуку грошей на відкриття свого першого бізнесу, – це оптимізувати свої витрати і почати грамотно розпоряджатися своїми фінансами. Таким буде перший урок, який ви опануєте у цій грі. А далі гра Денежний поток 101 у зрозумілій ігровій формі дасть вам основні поняття про активи та пасиви, розповість про інвестиції в різні види бізнесу, навчить вигідно купувати та продавати цінні папери та нерухомість, допоможе досягти фінансової свободи та втілити у життя свої мрії. >
 

Гра «Денежний поток» вчить наступним питанням:

• інвестуванню в нерухомість та акції
• створенню власного бізнесу
• основ бухгалтерського обліку
• управлінню фінансовими потоками

 

УВАГА! З кожною грою в подарунок йде BONUS – DVD-диск «БІЗНЕС-ГЕНІЙ» з електронною версією гри «Cashflow 101+202 ” російською мовою!

Чому цей диск такий важливий для вас? Тому що крім гри на кожному диску ви знайдете пакет найкращих навчальних матеріалів з бізнесу, маркетингу, реклами та збільшення продажів від Кійосакі, Парабеллума, Мрачковського, Сета Годіна, Чалдіні, Богачова та Левітаса.  Цей диск просто безцінний для бізнесменів-початківців і  Практика показала, що навіть дуже успішні люди не знають і 10% інформації, зібраної на цьому диску! А ознайомлення з цим диском дозволяє їм за лічені місяці підняти свої прибутки ще вдвічі! Повірте: однієї книги Левітаса «Більше грошей від вашого бізнесу» буде достатньо, щоб підняти дохід вашого бізнесу на 100%. На цьому диску вона записана вам і в текстовому, і в аудіо-форматі! І це лише один приклад! На кожному диску зібрано найкраще, що було написано та знято на відео найкращими бізнес тренерами світу за останні 10 років! Ми гапрантуємо вам якість та корисність запропонованої інформації! Ми самі прочитали всі ці книги, відвідали всі ці тренінги та переглянули сотні годин відео від «крутих тренерів» і «гуру бізнесу». І ми особисто відібрали для цього диска лише те, що справді приносить величезну користь. Цей диск містить такий потужний заряд знань, що будь-якій людині, яка вивчить її зміст, успіх буде гарантований.

Якість гри Денежний поток 101: