Варіанти та умови доставки:

Купити гру Денежний поток Ви можете прямо зараз, заповнивши форму замовлення. Наша служба пропонує вам на вибір 4 способи доставки:

1. Доставка кур’єрською службою.

Такий тип доставки можливий тільки в Києві та Харкові.  Доставка виконується з 10:00 до 24:00 у порядку черги. Вартість доставки – 85 грн. Доставка акційної пропозиції з 2-х або 3-х ігор – 100 грн. Оплата вартості доставки та гри здійснюється при отриманні кур’єру.

2. Доставка службами вантажних перевезень «Автолюкс», «Гюнсел» або «Нова Пошта».

Цей тип доставки можливий по всій Україні, де є представництва цих служб. Терміни доставки 1 – 2 робочі дні до будь-якого населеного пункту України. Оплата післяплатою (тобто готівкою при отриманні). Для отримання потрібний паспорт. Вартість доставки ігри Cashflow  і пересилання грошей варіюється від 35 до 70 гривень і залежить від ваги гри, відстані, а також суми післяплати. Отримувач оплачує всі витрати на доставку гри та відправлення грошей.

3. Доставка «Укрпоштою».

Доставка «Укрпоштою» можлива тільки в ті міста України, в яких немає представництв жодного з перерахованих вантажоперевізників, але є поштові відділення. Куплені ігри Денежний поток відправляються післяплатою за рахунок одержувача. Також одержувачем оплачуються всі витрати, пов’язані з доставкою ігор і пересиланням грошей. Оплата гри та вартості пересилання здійснюється готівкою при отриманні у поштовому відділенні. Для отримання посилки потрібний паспорт. Терміни доставки по Україні – до 7 днів. Орієнтовна вартість пересилки гри та відправки грошей коливається від 35 до 70 гривень і залежить від ваги та вартості посилки, а також від відстані до одержувача.

4. Доставка замовлень до Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану і країн далекого зарубіжжя.

 

Відправлення замовлень з України до країн СНД більше не здійснюється. Якщо ви хочете купити наші ігри в Росії та інших країнах СНД, зв’яжіться з нашими представниками по Росії.

Замовляйте наші ігри на російському сайті:

www.cashflow101-606.ru