Игра Cashflow лучшая бизнес игра
Цена: 2499 грн.

Сучасна та оновлена версія 
 “
Грошовий потік 303″ українською мовою!

Увага! “Грошовий потік 303” – це не просто переклад російськомовної версіі цієї гри українською мовою, а її суттєво перероблена, оновлена, актуалізована та покращена версія!

Ми вирішили, що просто перекласти цю гру – цього для її успіху буде замало. Тому що за 20 років існування цієї гри, багато чого змінилося і у світі, і у людях, тому настав час трошки попрацювати над її змістом. Що ми й зробили…

Якщо казати докладніше, – однією з головних переваг російськомовної гри “Денежный поток 303” (2005 року) була її суворість та реалістичність. Саме ці якості багато-багато років робили цю гру найкращим інструментом навчання фінансової грамотності серед усіх подібних до неї.

Але своєму прагненні до максимальної реалістичності гра “Денежный поток 303” (2005 року) вийшла на стільки суворою, що іноді на те, щоб видертися в цій грі зі злиднів, гравці витрачали 2-3 години ігрового часу! Тобто це було справді складно і важко, як і в реальному житті! А щоб виконати усі умови гри (тобто домогтися фінансової свободи, розбагатіти та здійснити свою мрію) – треба було грати 8, а іноді й 10 годин! Але у 2005 році це сприймалося покупцями дуже позитивно! Бо у людей тоді було набагато більше вільного часу, щоб вчитися, і їм було набагато легше зосередитись… Проте саме ця суворість та реалістичність забезпечували таке яскраве враження від цієї гри і таку високу якість навчання…

Але часи змінюються… і сьогодні людям все складніше й складніше зосередитись на чомусь одному і все складніше знайти так багато часу на один ігровий сеанс. Тому ми вирішили трохи прискорити і полегшити ігровий процес, видаливши з нього усе зайве і не потрібне для навчання, щоб події розвивалися швидше, щоб гра йшла динамічніше і тривала в 2 рази коротше. Тобто ми скоротили ігровий час з 6-8 годин до 3-4 годин.

При цьому ми намагалися зробити це так, щоб це не йшло на шкоду азартності цієї ігри та якості навчання. І навіть навпаки: ми намагалися зробити цю гру ще більш азартною та захоплюючою, додавши до неї нові цікаві сценарії та способи збагачення. Наскільки круто у нас це вийшло – ви можете дізнатися, зігравши в оновлену версію “Грошовий потік 303” (2024 року), яка вийшла українською мовою!

Якість гри Грошовій потік 303: